Perfect Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un loc in care iubirea nu are granite,un loc in care nu conteaza cine ti-a furat inima,un loc in care pot visa
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Yazu's room

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 1:32 pm

-Umm...
Obrajii lui capatara o nuanta rosiatica,foarte puternica.Isi aseza mainile pe spatele lui pipaindu`l.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 2:20 pm

-Iti sta bine rosu la fata.ii soptesc si il las sa ma sarute,sa ma atinga sa-mi faca cate chestii perverse vrea.
Nu ma opun.ma las purtat de val....de pasiune...de miraj....de draku...si de toate cele.
E o ispita.....baiatul asta.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 2:22 pm

Il musca de ureche zgariindu`l incet pe spate.
'Umm...nu credeam c`o sa ajuns aici.'gandi el zambind pervers.
Cobori cu saruturile pe gat,apoi pe piept si pe abdomen lasand in urma urmele de saliva.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:28 pm

Imi place la nebunie ce-mi face.Il las sa ma excite si mai tare.Vreu sa ma innebuneasca mai rau decat sunt deja.Desi nu cred ca se mai poate.
Atmosfera se incinge la maxim....
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:32 pm

Isi inchise ochii deshizandu`l la curea.Ii dadu pantalonii jos,la fel facand si cu boxerii acestuia.Isi deschise ochii privindu`i chipul.Isi apropie gura de zona lui sensibila lingandu`l incet,apoi mai repede.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:34 pm

-Ahhhhh...gem innebunit de placere
Senzatia e uimitoare....nu vreau sa inceteze.Vreau mai mult si mai mult pana ajung la orgasm....si vreau unu rasunator....
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:36 pm

Isi misca mana in jurul zonei unde il linsese mai devreme sarutandu`l pe abdomen.
-Esti....bun....
Ii sopti acesta la ureche muscandu`l de ea.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:38 pm

-Ahhh...am gemut in continuare si printre gemete am reusit sa-i spun,destul de incet:si tu esti bun....
Ii sarut nesatul buzele....
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:40 pm

Ii saruta buzele muscandu`l de cea inferioara zambind pervers.Cu mainile inca se juca facandu`si de cap.Se simtea mult mai bine auzind sunetele pe care le scoatea.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:44 pm

Continui sa gem nebuneste.Nu ma mai pot controla,corpul meu nu mai e in stare sa-mi auda comenzile e complet innebunit de persoana care il duce in extaz.Ejaculez pe mana lui...si gafai de atata placere.....
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:48 pm

Se inrosi putin privind substanta albicioasa de pe mana sa.Isi aseza mainile pe umeri lui patrunzandu`l rapid ascultandu`i gemetele care urmau sa vina curand.Ii saruta sfarcurile,muscand de ele.Isi misca soldurile rapid vrand sa auda diferite zgomote pe care il binedispuneau.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:50 pm

-Ahhhh...gem inundand camera.
Gem innebunit.Ce placere nebuna,imi simit corpul hot rau de tot.
Il sarut salbatic,apoi cobor usor limba pe gatul lui,muscandu-l violent.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:53 pm

Scot un scancet lipsit de vlaga simtind durerea de la gatul meu.Respir greu incercand sa`i ofer putin din placerea mea si lui.Imi asez mainile pe spatele lui zgarindu`l
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:55 pm

-Mmmmm...vrei sa-mi lasi stampile? il intreb eu deloc impresionat de zgarieturile lui.Vreau ceva de lunga durata.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:57 pm

-Scuze..Yazu`sama....
Isi lua rapid mainile pe spatele lui continuand sa`si miste soldurile.Il saruta pe abdomen,urcand mai sus.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:00 pm

-Dc scuze?Imi place ce imi faci.Vreau ceva mai salbatic. spus in timp ce limbile noastre se ating.
Imi plimb mainile pe spatele lui si ii ating fundu.Imi introduc doua degetele in gaurica lui roza,fierbinte.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:03 pm

-Ahh...Yazu'sama...
Mainile ii cedara cazand pe pieptul lui oftand de placere.Strangea cu mainile cearceaful ce acoperea suprafata moale.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:05 pm

Il domin usor,sarutandu-i sfarcurile si fiecare particica din corpul lui delicios.
Ii masez ''prietenul'' cu miscari rapide in timp ce-l patrund lent dar din ce in ce mai adanc.Continui si joculetul cu mana.....
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:09 pm

Ii raspundea fiecarui sarut lasandu`se pe mana lui.Scotea numai scancete combinate cu durerea si placerea pe care o stimtea.Il stranse puternic in brate fara sa`i dea drumul.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:11 pm

-Te doare? spun reducand miscarile.
Ii sarut gura si il strang si eu puternic.
Il privesc in ochi.....sunt minunati.M-am indragostit fara scapare de el.....
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:12 pm

Privirea mea o intalneste pe a lui insa nu`i raspund.
'Tu ce crezi?'gandi el.
Ii aparu o lacrima in coltul ochiului.
-Nu te speria....e o lacrima din cauza placerii pe care o simt acum.
II zambi strangand din ochi.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:15 pm

Ii sterg lacrima si il sarut apasat.
-Regret,nu am vrut sa te doara.zic micsorand viteza de penetrare oferindu-i numai placere.Continuam? ii intreb zambind pervers si lingandu-i sangele de pe gat.
vreau sa-l vad total necontrolat....
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:16 pm

-Desigur!raspunse scurt insa hotarat.Se lasa lins si controlat de el,fiindca placerea era mult prea mare incat sa mai actioneze cumva.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:19 pm

Continui sa patrund....simt cum ma pierd si simt o caldura acolo in interior care ma face sa uit de mine si de tot ce ma inconjuara.Sunt doar eu si el....
Ejaculez inauntru lui eliberandu-ma de atata presiune.Ma las epuizat peste el...
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:21 pm

-Ya...zu....sama...
Striga tinandu`l strans de mana printre pauzele de aer pe care le facea.Incerca sa se abtina punandu`si mana la gura.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Yazu's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Yazu's room
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Saphirus room
» Carol's room
» Hiroshi's room
» Matsuro's room
» Mizuki`z room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Perfect Love :: Orasul :: Casele-
Mergi direct la: