Perfect Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un loc in care iubirea nu are granite,un loc in care nu conteaza cine ti-a furat inima,un loc in care pot visa
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Yazu's room

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 6:56 am

Deschid usa camerei mele.Intru cu pasi mici privind prin jur.Imi las geamantanele jos,pun chitara in pat si ma asez pe pervazu geamului.
Imi place ce vad.Deschid repede ruxacul si imi scot caietul.Se pare ca deja am inspiratie si cred ca voi compune un nou cantec.
Sunt vocalistul trupei rock Mirage of Blaze.Imi place sa cant la chitara, chiar daca colegul si iubitul meu se ocupa de treaba asta.
Scot telefonul din buzunar si scriu repede un sms:''Am ajuns si m-am instalat.Iti vine sa crezi ca am scris un nou cantec?Abia astept sa-l auzi.Este pentru tine iubitul meu.Cat mai ai pana ajungi? Yazu.''
Ma trantesc in pat.
Vreau sa ma odihnesc putin....
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:00 am

Se plimba pe afara,observa casa de care se vorbea ca o noua persoana se mutase acolo.
'Hmm...Nu strica o vizita...'
Se apropie de casa batand la usa u putere.
'Sper ca e cineva acasa...si sper sa nu deranjez pe nimeni.'
Privi in sus observand o lumina aprinsa.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:05 am

Ma dau jos din pat si deschid usa cu putere.
-Taku....zic crezand ca este iubitul meu.Il privesc zambind.Intra! ii spun deschizand usa larg lasandu-l sa intre.
Oftez dezamagit dar nu-mi arat tristetea...cel putin incerc sa nu o arat.
Nu stiu daca mi-a reusit...
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:07 am

Isi facu ochii mari incremenind in fata lui apoi un tipat puternic se auzi.
-Yazu?Vocalistul trupei Mirage of Blaze?Chiar tu?
Incepu sa topaie pe langa el zambind.
-Nu`mi vine sa cred...Tu esti noul vecin?
Il invada cu intrebarile fara sa`l lase sa respire.
-Ce tare...Vreau un autograf...umm...unde mi`am pus pixul?Se cotrobai prin camasa cautand un pix.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:10 am

Am zambit larg.
Mi-am luat caietul si pixul.
-Ma bucur ca iti place muzica mea.Ziceai ceva de un autograf?Spune-mi numele si se rezolva.Poti sa-mi pui si intrebari.Mereu am timp pentru fanii mei.
Sunt atat de fericit cand munca mea este apreciata.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:13 am

-Da...Autograf...pai...eu sunt ...umm...
Pentru o secunda isi uitase numele,era atat de fericit ca`l intalnise.
-Umm...Sunt Mizuki...zambi larg analizandu`l.
Nu`si lua privirea de la el.
'Sper ca nu e un vis...'
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:21 am

-Mizuki....Nice name! ii spun privindu-l,Rup foaia din caiet si i-o intind apoi il sarut scurt pe gura.Abia dupa am realizat ce am facut,evit privirea.Obrajii mei sunt rosi.Soptesc un ''scuza-ma''....
Nu vreau sa creada ca ma dau la el,dar imi place sa sarut anumiti fani....Iar el imi place mult.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:24 am

Aproape lesinase...Lua hartia repede si citise de vreo cateva ori ce scria pe ea.
'Umm...de ce a facut asta...?'
Se aseza pe canapea inca cu zambetul pe buze dand din picioare nerabdator.
-Nu am intrebari...asa ca povesteste`mi tu mai multe despre tine...
Zambi larg inca gandindu`se la sarutul primit.
'Si ala a fost un bonus?'isi zise in gand.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:28 am

Ma asez langa el.Foarte aproape de el.
-Nici eu nu stiu ce sa-ti spun....chiar nu ai nici-o intrebare? il intreb privindu-l dulce.
''Doamne,ce e cu mine???Baiatul asta ma atrage rau de tot....Dragoste la prima vedere....La ce tot ma gandesc?Am iubit!!!!'' mi-am zis in gand constiinta nu-mi da pace.
Trebuie sa ma gandesc de 2 ori inainte sa acctionez....
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:31 am

-Heh pai...Nu prea stiu e sa te intreb.
Il privi in ochi zambind apoi privi din nou bucatica de hartie alba si scrisul.
-Umm...sau poate am o intrebare...De ce te`ai mutat aici?Nu ca nu mi`ar placea...e super...umm...
Stranse hartia la piept fredonand o melodie de a lui.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:35 am

Il ascult.Are o voce atat de dulce....Ma las ispitit de dracu si de buzele lui si-mi apropi buzele de gurita lui dulce.
E clar.Sunt prins in miraj....
Tot nu inteleg de ce ma comport asa.Nu am baut nimic azi.Oare ma indragostesc?Sau e doar o atractie fizika?
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:38 am

-Umm...Il privi atent fara sa inteleaga ce are de gand sa faca.Inchise ochii ramanand fara vlaga.
-Yazu....sopti acesta deschizandu`si unul din ochi.Se indeparta putin de el incercand sa nu para un obsedat apoi continua sa zambeasca fiind foarte fericit ca`l intalnise.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:42 am

L-am sarutat apasat.
Intrerup putin sarutul si-l privesc fix in ochi:
-Ma atragi....zic continuand sa-l privesc serios.
''Oare ce crede akum?''intrebarea asta ma cuprinde si n-am nici-un raspuns.Deocamdata....
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:45 am

Isi facu ochii mari fara sa reactioneze.
'Dar..ma cunoaste doar de cateva minute....'
Profita de ocazie fara sa se gandeasca la alt ceva si ii raspunse sarutului.
'Sper sa zica adevarul.'
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:49 am

Il sarut nebuneste.
''Ce conteaza ca-l cunosc de cateva minute?!?ma atrage al dracu de tare.''
Ii explorez fiecare centimetru din gurita lui delicioasa.Ma innebuneste....imi strecor mana stanga sub tricoul lui ,iar cu mana dreapta il tin strans de mana.
-Esti absolut delicios....ii spun la ureche apoi il musc usor.Imi plimb buzele pe gatul lui sarutandu-l si muscandu-l incet.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:53 am

Se inrosi la fata privindu`i fiecare miscare.Trupul lui se incalzise auzind mereu cuvintele ce ii le rostise cu cateva secunde in urma.Tipa incet simtind durerea abtinandu`se de la alte sunete.
Si cum ii placea sa profite de fiecare ocazie ce i se ivea nu ezita nici de data asta.Isi trecu mana prin parul baiatului,cu cealalta se elibera din stransoarea lui strecurand`o in tricoul baiatului.Nu incerca sa faca miscari bruste,il astepta pe el sa inceapa apoi continua treaba lui.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:57 am

Continua sa-l sarute,apoi il tranti pe pat.Il poseda rapid,dandu-i tricoul jos.Ii saruta corpul bine facut,trecandu-si apoi limba lasand ccercuri umede.Ii supse si ii linse cu pofta sfarcurile.
Il saruta din nou,iar cu mainile ii atingea sfarcurile.....
Se simtea malefic de bine si vrea sa-l faca si pe el sa simpta placerea....
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 8:01 am

Gemu asteptandu`i fiecare miscare...II zambi malefic.
'Ce are de gand sa faca?'
Ii dadu incet tricoul jos strangandu`l in pumni.Isi lipi inca o data buzele de ale lui sarutandu`l violent,muscandu`i buza inferioara.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 8:04 am

Linse usor sangele.Il privi pervers.Il musca violent de gat,lingandu-i sangele ca un vampir insetat de sange.
Il sarut din nou.Limbile noastre se ating nebuneste....
Noroc ca am inchuiat usa.....
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 1:12 pm

Inima incepuse sa`i bata mai tare..si mai tare...Simtea cum corpul lui o lua razna,se incalzea pe parcurs.Stranse din ochi lasandu`si capul pe spate.
-Ya..zu...
Ii simtea limba lui...o musca fara sa vrea razand mai apoi.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 1:15 pm

-De ce razi? il intreba in timp ce continua sa-l sarute .
E atat de irezistibil baiatul asta...
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 1:19 pm

-Yazu...crezi ca e bine ce facem?Adica...sti tu...ai iubit si....
Continua sa`l sarute fara sa se opreasca,simtea cum nu vrea niciodata sa se dezlipeasca de el.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 1:23 pm

Il saruta fara sa-i raspunda.
Isi strecura mana usor si ii atinse ''prietenul'' apoi il privi mai mult decat pervers.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 1:25 pm

Isi aseza mainile in parul lui privindu`l in ochi.
'Ce fac?'
Stranse usor din dinti ramand nemiscat.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 1:28 pm

Simti ca nu prea se simte confortabil si se opri.
-Stiu ca abia te cunosc dar imi placi!Ce vrei sa fac?Sa ma prefac ca nu e asa? ma atragi tot mai mult pisicuto....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Yazu's room Empty
MesajSubiect: Re: Yazu's room   Yazu's room Icon_minitime

Sus In jos
 
Yazu's room
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Saphirus room
» Carol's room
» Hiroshi's room
» Matsuro's room
» Mizuki`z room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Perfect Love :: Orasul :: Casele-
Mergi direct la: