Perfect Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un loc in care iubirea nu are granite,un loc in care nu conteaza cine ti-a furat inima,un loc in care pot visa
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce conteaza?!(In club)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Crystal Smith

Crystal Smith


Mesaje : 46
Data de înscriere : 20/07/2009

Ce conteaza?!(In club) Empty
MesajSubiect: Ce conteaza?!(In club)   Ce conteaza?!(In club) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 2:21 am

OOC:O seara de vara,21 iulie (joi) Dupa terminarea turei.
BIC:
-"Ei dracie,auzi la el .. " Repeta in intimitatea gandurilor sale,iesi din separeu,isi lua fusta *tip scolarita* in carouri,cravata peste camasa deschisa la primi cativa nasturi,se aseza la bar,isi trecu mainile peste par,se sprijini in tocul drept,caci avea sa primeasca o mare cazatura daca nu facea asta.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Ce conteaza?!(In club) Empty
MesajSubiect: Re: Ce conteaza?!(In club)   Ce conteaza?!(In club) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 2:30 am

Intra in club putin ametit.Isi trecu mana prin par privind in jur.
'Unde a disparut?'se intrerba in gand tanarul.
Sus In jos
Crystal Smith

Crystal Smith


Mesaje : 46
Data de înscriere : 20/07/2009

Ce conteaza?!(In club) Empty
MesajSubiect: Re: Ce conteaza?!(In club)   Ce conteaza?!(In club) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 2:31 am

Isi slabi putin nodul de la cravata,era sufocant,ceru o limonada,cel putin asa putea sa se mia simta in largul sau.Ofta indelumg.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Ce conteaza?!(In club) Empty
MesajSubiect: Re: Ce conteaza?!(In club)   Ce conteaza?!(In club) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 2:32 am

Se apropie de un gardian al clubului,discuta ceva cu el dupa care comanda un pahar de sampanie.Se aseza la masa de langa fereastra auzind muzica ce`l enerva in acel moment.
Sus In jos
Crystal Smith

Crystal Smith


Mesaje : 46
Data de înscriere : 20/07/2009

Ce conteaza?!(In club) Empty
MesajSubiect: Re: Ce conteaza?!(In club)   Ce conteaza?!(In club) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 2:34 am

Rasufla,imediat dupa ce bau din lichid.Isi dadu ochii peste cap,vazand animatoarele ce de`abi isi incepeau tura.
-Mi`e mila de ele!Zise cu un ranjet prostesc pe fata,ce`i disparu dupa 2 clpe.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Ce conteaza?!(In club) Empty
MesajSubiect: Re: Ce conteaza?!(In club)   Ce conteaza?!(In club) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 2:36 am

Isi intoarse privirea prin incapere privindu`le pe tipele ce tocmai isi incepusera tura.Incepu sa zambeasca uitand de momentele de acum cateva minute.
Sus In jos
Crystal Smith

Crystal Smith


Mesaje : 46
Data de înscriere : 20/07/2009

Ce conteaza?!(In club) Empty
MesajSubiect: Re: Ce conteaza?!(In club)   Ce conteaza?!(In club) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 2:38 am

Isi inchise ochii caci simtea nevoia de a`i odihnii chiar daca fu pentru scurt timp.Isi sprijini capul de palmele sale incrucisate pe bar.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Ce conteaza?!(In club) Empty
MesajSubiect: Re: Ce conteaza?!(In club)   Ce conteaza?!(In club) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 2:39 am

Se ridica de la masa vrand sa mai comande si alt ceva.Se apropie de bar insa nu era hotarat ce sa`si mai ia.
Sus In jos
Crystal Smith

Crystal Smith


Mesaje : 46
Data de înscriere : 20/07/2009

Ce conteaza?!(In club) Empty
MesajSubiect: Re: Ce conteaza?!(In club)   Ce conteaza?!(In club) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 2:41 am

Ridica capul de pe maini,de frica ca ar putea sa cada dintr`o data,si sa faca o drama.
Piciorul reveni imediat jos,caci pericolul de a cadea era enorm demare.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Ce conteaza?!(In club) Empty
MesajSubiect: Re: Ce conteaza?!(In club)   Ce conteaza?!(In club) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 2:43 am

O observa pe fata ce nu parea tocmai in apele ei,insa nu o baga in seama.
Sus In jos
Crystal Smith

Crystal Smith


Mesaje : 46
Data de înscriere : 20/07/2009

Ce conteaza?!(In club) Empty
MesajSubiect: Re: Ce conteaza?!(In club)   Ce conteaza?!(In club) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 2:45 am

Isi scoase un mic fard din geanta,uitandu-se la cearcanele sale.
-"ei dracie,m`au lasat tocmai acum fardurile" replica putin nervoasa in intimitateea gandurilor sal,eisi puse o sapca,caci nu prea vruia ca cearcanele sa fie observate
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce conteaza?!(In club) Empty
MesajSubiect: Re: Ce conteaza?!(In club)   Ce conteaza?!(In club) Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce conteaza?!(In club)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Perfect Love :: Orasul :: Centrul Orasului-
Mergi direct la: