Perfect Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un loc in care iubirea nu are granite,un loc in care nu conteaza cine ti-a furat inima,un loc in care pot visa
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Intuneric....ca-n inima mea

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intuneric....ca-n inima mea   Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 10:49 am

-Nu plange,te rog,bine bine iti spun,mi-am cautat un loc de munca dar toti ma refuza pt ca le-am spus ca am fost urmarit de politie,in plus mi-e greu sa stiu ca esti bolnav.Trebuie sa-ti zic ceva,eu nu vroiam sa raman in oras pana sa te intalnesc pe tine
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intuneric....ca-n inima mea   Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 10:52 am

-De ce ai fost urmarit de politie?Ei pierd daca nu te angajeaza.ii spun mangaindu-i chipul
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intuneric....ca-n inima mea   Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 10:53 am

-Esti un dulce,dar eu am facut prea multe,ca sa pot sa traiesc trebuia sa fur din magazine si din cauza asta am fost urmarit de politie.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intuneric....ca-n inima mea   Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 11:04 am

-Ai fost mereu singur?Spune-mi trecutul tau,te rog.Am sa te ajut,nu-mi ascunde nimic...m-ar durea...
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intuneric....ca-n inima mea   Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 11:37 am

-Nu chiar mereu,dar acum 2 ani mi-am omorat din greseala fratele,intr-un accident de masina.Pt asta parintii mei ma urasc si m-au gonit de acasa.De 2 ani ma ingrijesc asa cum pot si fac orice este posibil k sa supravietuiesc.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intuneric....ca-n inima mea   Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 11:42 am

Am oftat.
-Iubitul meu,nu e vina ta ca ti- a murit fratele.D-zeu a vrut sa plece de langa tine,iar parintii tai sunt nedrepti.....
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intuneric....ca-n inima mea   Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 11:45 am

-Chiar a murit din vina mea,eram beat si l-am luat la o plimbare cu masina,eram atat de beat incat am pierdut directia si ne-am izbit de un pom,la mine s-au deschis airbag-urile dae la el nu,am zis oftand cu lacrimi in ochi.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intuneric....ca-n inima mea   Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 11:47 am

Il imbratisez si ii sterg lacrimile cu buzele.
-Nu,nu e vina ta....stiu ca asa e.Inima nu ma inseala niciodata.....
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intuneric....ca-n inima mea   Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 11:48 am

Oricum nu mai vreau sa-mi amintesc,nu mai stiu nimic de parintii mei,poate au murit,nu-mi pasa nu vreau sa-mi pese,zambesc si-l sarut.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intuneric....ca-n inima mea   Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 11:50 am

Il sarut.
-Atunci nu mai vorbim despre asta.Acum totul s-a schimbat.Eu sunt aici si nu am sa te parasesc....jur....
''sper ca imi voi tine juramantul....dar nu stiu daca depinde de mine....''
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intuneric....ca-n inima mea   Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 11:52 am

-Mai bine sa nu facem promisiuni desarte,dak o tii ca pana acum si nu ai grija de tine nu vei fi prea mult timp langa mine.Nu ma deranjeaza ca am vorbit despre asta,ma face sa ma simt bine.TE IUBESC.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intuneric....ca-n inima mea   Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 12:06 pm

-Promit ca am grija de mine.Fac tot ce vrei tu,numai sa fi fericit.Te ador....
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intuneric....ca-n inima mea   Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 12:07 pm

-Si eu te ador.Ia zi unde mai mergem ca m-am plictisit de atatea morminte.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intuneric....ca-n inima mea   Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 12:08 pm

-Nu am nici-o ideie.Spune-mi tu.Oriude numai sa uitam de lucrurile triste.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intuneric....ca-n inima mea   Intuneric....ca-n inima mea - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Intuneric....ca-n inima mea
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Perfect Love :: Orasul :: Cimitirul-
Mergi direct la: