Perfect Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un loc in care iubirea nu are granite,un loc in care nu conteaza cine ti-a furat inima,un loc in care pot visa
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Linistea copacilor cu frunze ruginii.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 4:19 am

Dupa o perioada in care am stat in spital cu Yazu am hotarat sa mergem prin parc in ziua in care l-a externat.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 4:23 am

Il tin de mana si merg alaturi de el cu pasi mici.
-Ce? Deja e toamna? intreb eu simtind vantul cum ma loveste fara mila.
''cam frig....poate ploua....''
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 4:26 am

Vazand k tremura ii dau haina mea.
-Te simti bine?Iti este frig?Este atat de frumos afara.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 4:28 am

-Multumesc....da,sunt bine..... Tie nu ti-e frig? il intreb apoi il strang in brate.
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 4:31 am

-Nu,nu simt frigul.Ma simt foarte bine.Ador sa simt fiorii pe care ii simt cand bate vantul.Il strang puternic la piept si il sarut usor.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 4:34 am

Ii raspund la sarut,apoi privesc in gol....
''Ce mi s-a intamplat atat de grav?Nici macar nu stiam ca e toamna afara....?!?''
Lacrimile imi alunecau usor pe obraji.....
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 4:38 am

-De ce plangi?Te-am suparat cu ceva?Spune-mi daca t deranjeaza prezenta mea.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 4:40 am

-Nu fi prostut!Cum sa ma deranjeze prezenta ta?!?Si nu m-ai suparat cu nimic.Spune-mi de ce am ajuns in spital...spune-mi!Oricare ar fi adevarul...vreau sa stiu!
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 4:41 am

-Ai avut un accident de masina.Cel care te-a lovit a fugit.Ai avut o lovitura la cap si cred ca ti-ai pierdut o parte din memorie.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 4:45 am

-Si cu muzica?Inseamna ca m-au uitat toti....nu mai exista trupa mirage of blaze....
Lacrimile imi curg tot mai furios....
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 6:40 am

-Te rog nu mai plange.Trupa mai exista dar au alt solist.Colegii tai asteapta sa te faci bine si sa-ti amintesti toate cantecele,am spus strangand-ul la piept puternic.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 6:42 am

-mda...sa ma fac bine...nu m-a vizitat nici unul dintre ei.numai tu ai stat langa mine...
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 6:44 am

-Lasa totul va reveni la normal incetul cu incetul.Pate ca le era greu sa te vada in starea in care erai.Eu am stat cu tine pentru ca te iubesc.L-am mangaiat usor pe barbie si l-am sarutat.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 6:46 am

-Te iubesc.spun sarutandu-l intens.Ce vrei sa facem acum?
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 6:48 am

-Hai sa ne plimbam printre copaci,sa uitam de toate problemele si sa ne simtim bine.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 6:50 am

-Aha....
Il iau de mana si-mi las capul pe umarul lui.
''Ma simt linistit cand este el in preajma mea.niciodata nu o sa plece de langa mine...daca ar face asta m-as sinucide....''
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 6:52 am

'Ce ma fac,simt ca ma indragostesc,oare el sa fie motivul pentru care voi ramane in oras?'
-Am o idee! Ce-ar fi mai tarziu sa ma ajuti sa-mi gasesc un apartament?
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 6:54 am

-Nu este nevoie sa cauti.De ce nu locuim impreuna in apartamentul meu?NU vreau sa stau singur.
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 6:55 am

-Esti sigur?Sunt cam imprastiat si nu prea sunt colegul de camera perfect,spuse el razand.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 6:57 am

Am ras cu pofta.
-Si eu cum crezi ca sunt?Mereu fratele meu strangea dupa mine cand locuiam impreuna.
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 6:59 am

-Bine atunci,de acum o sa strang eu dupa tine.Am scos limba si am inceput sa rad.Te ador si tot ce vreau e sa fii fericit.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 7:00 am

-Si eu te ador si doar cu tine sunt fericit.Sper ca si tu simti asta.
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 7:02 am

-Simt mai mult decat fericire,e un sentiment pe care nu-l pot descrie,cred ca este cu adevarat iubire.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 7:06 am

L-am sarutat.
-Esti adorabil.Mai tarziu mergem sa-ti iei bagajele si sa te muti la mine....acum,hai sa ne plimbam.Vino,nu imi place sa trec peste podul asta singur.....
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 7:09 am

-te temi s atreci peste pod?Stai linistit nu o sa patesti nimic,nu cat sunt cu tine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Linistea copacilor cu frunze ruginii. Empty
MesajSubiect: Re: Linistea copacilor cu frunze ruginii.   Linistea copacilor cu frunze ruginii. Icon_minitime

Sus In jos
 
Linistea copacilor cu frunze ruginii.
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Frunze ruginii cazand haotic

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Perfect Love :: Orasul :: Parcul Central-
Mergi direct la: