Perfect Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un loc in care iubirea nu are granite,un loc in care nu conteaza cine ti-a furat inima,un loc in care pot visa
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Plimbarea de la miezul noptii

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Aiden

Aiden


Mesaje : 342
Data de înscriere : 19/07/2009

Plimbarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Plimbarea de la miezul noptii   Plimbarea de la miezul noptii Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 3:52 pm

Statea intins pe un mormant , privind luna ce domina cerul.
Sus In jos
Kazuro

Kazuro


Mesaje : 247
Data de înscriere : 20/07/2009

Plimbarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarea de la miezul noptii   Plimbarea de la miezul noptii Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 11:18 pm

Treceam pe acolo plictisit ,cu o tigara in gura.
Deodata trec pe langa un mormant si simt prezenta unei persoane ,imi indrept privirea catre ea si vorbesc:
-Huh, ce cauti aici ? Nu ti-e frig?spun eu ridicand o spranceana si aruncand jacheta peste el si asezandu-ma turceste privind ceru.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 342
Data de înscriere : 19/07/2009

Plimbarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarea de la miezul noptii   Plimbarea de la miezul noptii Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 4:21 am

-Umm salut!Thanks!Pai ce sa fac...bantuiam pe-aici ca in fiecare noapte...e liniste...spuse el indepartandu-si privirea de la cer si redirectionand-o spre baiat:
-Dar tu?Cu ce ocazie pe-aici?
Sus In jos
Kazuro

Kazuro


Mesaje : 247
Data de înscriere : 20/07/2009

Plimbarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarea de la miezul noptii   Plimbarea de la miezul noptii Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 1:54 pm

-Eh , sa imi relaxez trupul in lumea mortilor ... ma cam linisteste cimitirul si catredrala. Vii si morti , frumos nu? spun eu razand malefic si schimbandu-mi brusc intr-o privire calma.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 342
Data de înscriere : 19/07/2009

Plimbarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarea de la miezul noptii   Plimbarea de la miezul noptii Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 4:41 pm

-Aham...inca nu-s bantuit la cati am omorat , spuse el privind din nou cerul.
Sus In jos
Kazuro

Kazuro


Mesaje : 247
Data de înscriere : 20/07/2009

Plimbarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarea de la miezul noptii   Plimbarea de la miezul noptii Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 2:04 am

-Eh,oftez .Pot sa stau pe pieptul tau ?Numai daca vrei nu te oblig, spun eu cu o voce calma.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plimbarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarea de la miezul noptii   Plimbarea de la miezul noptii Icon_minitime

Sus In jos
 
Plimbarea de la miezul noptii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La miezul noptii,pe strada...
» Miezul noptii in laborator

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Perfect Love :: Orasul :: Cimitirul-
Mergi direct la: