Perfect Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un loc in care iubirea nu are granite,un loc in care nu conteaza cine ti-a furat inima,un loc in care pot visa
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 iubire la chimie...:X

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:13 pm

[b]Stateam in clasa asteptand sa inceapa ora de chimie,dar ora se amana din cauza unor incidente.eram singur si ma gandeam la un baiat de care ma lovisem din greseala pe holurile scolii.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:14 pm

Pasi in incapere putin ametit cu cateva carti in mana oftand.
'Si ora e pe cale sa inceapa.'gandi el.
Isi privi locul.Se aseza pe scaun observand persoana din fata lui.
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:16 pm

[b]Ramase socat,baiatul peste care daduse pe hol statea chiar in spatele lui.cu putzin curaj se intoarse si il saluta.
Ohyo
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:17 pm

Era cu capul intr`o carte citind cateva randuri.Isi ridica capul.
-Umm...Salut.
'Parca`l cunosc de undeva.'
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:23 pm

Cum te numesti? 'spuse el timid'
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:25 pm

-Conteaza?il intreba ridicand din spranceana.Tu esti colegul cel nou,nu?Pari destul de dragut.
Isi baga din nou capul in carte citind cateva randuri apoi inchizand`o.
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:28 pm

Daa,abia m-am mutat in orash,Eu sunt Hiroshi,dar prietenii imi spun Hiro.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:30 pm

-Da....Presupun ca trebuie sa`mi spun si eu numele,nu?Eu sunt Mizuki...Incantat!
Ii zambi putin cam sters intinzandu`i mana pentru o stransoare.
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:32 pm

El il stranse mana si din instinct il saruta pe buze.Dar se retrase repede si se inrosi,Iarta-ma,please iarta-ma
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:33 pm

Isi trecu mana pe la ceafa razand prostesc.
-Nu`i nimic....Hiro,se mai intampla.
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:36 pm

-Chiar nu stiu ce m-a apucat,spuse el cu un zambet fortat
Ejti foarte dragutz si nu m-am putut abtine
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:38 pm

-Oh da...sunt dragut....nu`i asa?Dar asta cum e....?!
Il intinse pe masa din laborator urcandu`se peste el.Il saruta violent muscandu`i buza inferioara.
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:41 pm

Ahhh,e chiar placut!spuse el dupa care il intinse pe masa si ii ridica usor tricoul,sarutand-ul pe abdomen
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:44 pm

-Mh...stai,tu chiar ai de gand s`o facem aici?Dar...nu conteaza....
Dadu din cap privindu`l putin surprins.Ii ridica la randul sau tricoul lingandu`i sfarcurile,muscandu`l de cel stang.
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:46 pm

Doar nu ejti timid?spuse el cu un zambet ciudat si pervers dupa care il saruta pe gat
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:48 pm

-Nu chiar...se balbai el.Nu imi place s`o fac in public,dar oricum nu e nimeni aici.
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 1:15 am

-Locurile publice ma excita cel mai tare.Si in plus nu mai am rabdare sa mergem in alta parte
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 1:19 am

-Ahh...cum spui tu....
Isi strecura mana in tricoul lui jucandu`se cu sfracurile baiatului zambind pervers.
-Vrei mai mult?il intreba in timp ce`i lingea gatul,muscandu`l din cand in cand.
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 1:22 am

DAAA,zise el gemand usor si sarutand-ul pervers pe buze
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 1:23 am

'Weh,tipul asta e diferit...'
Isi strecura mana pe sub boxerii lui,pe la spate penetrandu`l cu doua degete,apoi il privi malefic.
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 1:27 am

Ii desfacu cureaua de la blugi si ii baga mana in boxeri si incepu sa-i mangaie zona intima in timp ce il saruta pe gat coborand incet spre sfarcuri
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 1:29 am

Ii zambi muscandu`l puternic de gat.
-Am de gand sa`ti las semne...ii sopti muscandu`l de lobul urechii.Isi misca degetele inauntrul lui vrand sa auda mai multe zgomote,mult mai multe.Ii mai scapa si lui cate unul insa incerca sa se abtina.
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 1:33 am

De ce te abtii,ii spuse intinzandu-l pe masa si dandui jos blugii
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 1:36 am

'Ahh,nu o sa fie prea placut sa intre cineva in clasa in momentul asta...'gandi baiatul punandu`si mana pe fata asteptand urmatoarea miscare a partenerului sau.
Sus In jos
Hiroshi

Hiroshi


Mesaje : 277
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 35

iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 1:42 am

Nu prea esti incantata de faptul ca o facem in clasa nu-i asa?spuse el oprindu-se
Sus In jos
Continut sponsorizat





iubire la chimie...:X Empty
MesajSubiect: Re: iubire la chimie...:X   iubire la chimie...:X Icon_minitime

Sus In jos
 
iubire la chimie...:X
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Iubire pierduta-n noapte :heart:

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Perfect Love :: Academia :: Salile de Clasa-
Mergi direct la: