Perfect Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un loc in care iubirea nu are granite,un loc in care nu conteaza cine ti-a furat inima,un loc in care pot visa
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Printre mormanele de...carti -_-''

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 2:41 am

'Weh ..ma gadila...'
Isi desprinse usor buzele facandu`i loc sa ii cerceteze gura.Ii trecu mana prin par jucandu`se cu urechile lui.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 342
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 2:58 am

Ii cerceta gura , gasindu-i apoi limba si atingand-o , apoi i-o musca.Isi scoase coada , redirectionand-o prin fata , acesta se strecura usor , apoi ii atinse sfarcurile.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 3:03 am

Deschise ochii clipind des.
'Vede el...'
Ii prinse limba si o musca.Se dezlipi de buzele lui luand o gura de aer.Isi puse mainile pe spatele lui lingandu`l pe gat.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 342
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 3:39 am

"wah iar m-a muscat..."Coada sa inca se juca cu sfarcurile baiatului , in timp ce Aiden isi puse mainile in jurul gatului lui.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 3:42 am

Isi strecura mainile prin tricoul lui zgariindu`l pe spate.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 342
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 3:47 am

"Auch acum mai si zgarie"gandi el apoi isi strecura capul pe sub bluza lui , lingandu-i sfarcurile , in timp ce coada lui se strecura prin pantalonii baiatului.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 3:50 am

-Aiii....
Isi lasa capul pe spate strangand din ochi.Ii stranse sfarcurile intre degete vazandu`i coada.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 342
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 3:59 am

Inchise si el unul din ochi , in timp ce coada lui inainta prin boxeri , apoi il patrunse.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:01 am

Il stranse tare de sfarcuri atunci cand il patrunse si tipa usor incercand sa se abtina de la alte zgomote.Ii dadu tricoul jos vazand cateva urme rosii pe piele.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 342
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:04 am

-Ah...ii scapa un geamat cand il stranse atat de tare.Coada lui incepu sa se miste inauntrul baiatului.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:08 am

Scoase un scancet puternic strangand din dinti.Ii musca unul din sfarcuri si cu o mana ii mangaia coada.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 342
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:15 am

-Nh...gemu el cand fu muscat , cozi sale ii placea sa fie mangaiata , se impinse mai mult , patrunzandu-l mai adanc pe baiat , in timp ce mana sa il apuca de zona sensibila.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:18 am

O micuta lacrima ii aparu in coltul ochiului,era o larima compusa din placerea si durerea pe care o simtea.Ii aluneca usor pe obraz.Cobori cu limba pana la abdomen lasand in urma dare de saliva.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 342
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:24 am

Isi strecura apoi mana in boxerii baiatului , masandu-i zona sensibila , coada sa il patrundea rapid , intrand si iesind...
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:29 am

Respira greu incercand sa se abtina de la anumite sunete,insa nu putea...placerea era prea mare.Il desfacu la curea dandu`i rapid boxerii jos.Ii linse zona sensibila facand pauze pentru a lua aer.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 342
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:38 am

-Uhn...mh...baiatul incepu sa scoata mai multe sunete erotice , isi duse apoi mana la gura. Coada sa inca se misca rapid si violent inauntrul baiatului.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:40 am

Il musca tare de zona sensibila apoi incepu sa tipe oprindu`se brusc..
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 342
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:45 am

"Kya!Ma stampileaza bine , nu gluma..."gandi el in timp ce scoase un sunet combinat cu durere si placere.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:47 am

Respira destul de greu insa sunete pe care le scotea tipul il binedispuneau.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 342
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:53 am

Il deschise si el la pantaloni , scapand de ei si de boxeri.Isi scoase coada si il patrunse cu barbatia sa.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:54 am

-Ai...den...
Ofta scurt simtind placerea ce`i invada corpul.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 342
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:58 am

Il apuca cu mainile de talie , pentru a-l patrunde mai bine.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:59 am

Se lasa purtat de el scotand numai sunete.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 342
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:08 am

Continua sa se impinga puternic in el si sa simta placerea care aproape ajunsese la maxim.
Sus In jos
Mizuki

Mizuki


Mesaje : 1780
Data de înscriere : 19/07/2009

Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 5:09 am

Il apuca de mana strangandu`l cu putere.Isi lasa capul pe spate inchizand ochii.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Printre mormanele de...carti -_-''   Printre mormanele de...carti -_-'' - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Printre mormanele de...carti -_-''
Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Perfect Love :: Orasul :: Biblioteca-
Mergi direct la: