Perfect Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un loc in care iubirea nu are granite,un loc in care nu conteaza cine ti-a furat inima,un loc in care pot visa
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 dream room(takumi)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Takumi

Takumi


Mesaje : 24
Data de înscriere : 20/07/2009

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 9:24 am

Am intrat in casa si am privit in jur.Este asa cum mi-am dorit-o.Luminoasa si in dominanta albastra.
Am lasat bagajele pe covor in dormitor .Am scos un un prosop si gelul de dus.Am aruncat hainele transpirate de pe mine si am aterizat sub dus.
Racorit si improspatat m-am trantit pe pat infasurat in prosop.am luat telefonul si i-am trimis un SMS iubitului meu.''Am ajuns.Vi pe la mine?''
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 9:34 am

Telefonul imi suna.''Un mesaj....'' imi zic in gand apoi il citesc.
Imi iau chitara si bat la usa lui.Nu raspunde.Intru hotarat.Aud apa curgand la baie.Ma asez in pat cu chitara langa mine.Sunt atat de obosit....Inchid ochii....
Sus In jos
Takumi

Takumi


Mesaje : 24
Data de înscriere : 20/07/2009

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 9:37 am

Am zambit cand l-am vazut intins in patul meu.Am luat chitare si am pus-o langa perete,apoi m-am intins langa el.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 9:39 am

Deschid ochii usor.Mirosul trupului sau e atat de ispititor....
-Taku....iMi-ai lipsit....Saruta-ma....ii spun intinzand buzele asteptand sa le gust pe ale lui.
Tin ochii inchisi....
Sus In jos
Takumi

Takumi


Mesaje : 24
Data de înscriere : 20/07/2009

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 9:42 am

L-am cuprins in brate si-lam sarutat incet,dar foarte atent ca nicio particica din gura lui sa nu scape atingerilor lente ale limbii mele.Ii aspir parfumul si continui sa-l sarut.
-Mi-ai lipsit enorm,iubire!soptesc intre sarutari.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 9:47 am

Il sarut nebuneste.Apoi ma opresc putin si-l privesc.
-Esti si mai frumos akum....spotesc si ii dau paru de pe ochi.Am compus un nou cantec.Vrei sa-l auzi?Sti,am chef sa cantam impreuna.N-am mai cantat de cateva zile si mi-a fost dor...
Sus In jos
Takumi

Takumi


Mesaje : 24
Data de înscriere : 20/07/2009

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 9:53 am

I-am zambit.Si el este mai atragator ca niciodata si nu ma pot satura de sarutarile lui si de atingerile ametitoare.
-Abia astepr sa ascult cantecul .
Ma intind si iau chitara si i-o dau.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 10:00 am

Am inceput sa cant si sa zdrangan chitara dar brusc un val negru mi-a acoperit ochii.Camera se invarte cu mine si in secunda a doua cad in genunchi.
-Taku.....mi.....
Sus In jos
Takumi

Takumi


Mesaje : 24
Data de înscriere : 20/07/2009

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 10:03 am

Il iau in brate si il intind pe pat.
-Yazu...ce este cu tine?Te rog deschide ochii...dragoste ce este cu tine?
Disperarea ma cuprinde.Iau sticluta de parfum si o deschid si i-o trec pe sub nas.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 10:06 am

Deschid ochii usor si ii dau peste mana spargandu-i sticla de parfum.
-Sunt obosit....nu am dormit de cateva zile.Nu am putut inchide un ochi pentru ca nu te-am strans in brate.zic tragandu-l langa mine.Hai sa dormin...am adaugat apucandu-l de mana si strangandu-l bine.
Sus In jos
Takumi

Takumi


Mesaje : 24
Data de înscriere : 20/07/2009

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 10:12 am

l-am sarutat usor buzele .L-am luat in brate si l-am dus in living.Am strans cioburile imprastiate pe cearfceaf si le-am aruncat cu totul.Am schimbat patul si l-am adus inapoi.I-am adus o cana de supa.
-Bea asta!Iti face bine,dragoste!Apoi dormim.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 10:17 am

-Nu vreau acum.Mananc dupa ce ma trezesc. zis si-l trag din nou langa mine.ma asez peste el imobilizandu-l complect.Inchid ochii si adorm rapid.
''ce bine e in bratele sale....''imi spun in gand cuibarindu-ma mai bine.
Sus In jos
Takumi

Takumi


Mesaje : 24
Data de înscriere : 20/07/2009

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 10:30 am

Il tin in brate si ii ascult bataile inimii.Acest sunet este pentru mine mai dulce decat orice muzica elaborata.Trag cearceafurile peste mine si peste el.Imi lipesc obrazul de pieptul lui si adorm.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 10:33 am

Ma trezesc peste cateva ore.Simt cum energia imi strabate tot corpul.Sunt total refacut.
Ma uit in jur si el nu mai e in camera.
Oftez si ma asez pe pervazu geamului.
Cant la chitara.....
Sus In jos
Takumi

Takumi


Mesaje : 24
Data de înscriere : 20/07/2009

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 10:38 am

Am plecat la cumparturi si m-am intors cu sacosele pline,dar si cu o pizza mare fierbinte.Nu cred ca vom avea timp sa gatim ceva.
Il aud din strada cantand la chitara si ii vad silueta cocotata pe pervaz.Inima mea este plin de iubire pentru el.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 10:45 am

Simt mirosul de pizza si ii fac cu mana.
-Takumi-sama!!!strig
Ma desechilibrez si cad de la fereastra.....
Sus In jos
Takumi

Takumi


Mesaje : 24
Data de înscriere : 20/07/2009

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 10:49 am

L-am vazut ingrozit cu isi pierde echilibru si m-am repezit disperat.Nu stiu cum am reusit sa-l prind in brate.Stau in genunchi si il tin in brate.Plang isteric si ii mangai chipul,umerii,tot trupul.
-Iubitul meu...iubitul meu ,repet ca in delir.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 10:52 am

Deschid ochii rapid.
-Taku sunt bine.ii spun si il sarut pasional.
Sus In jos
Takumi

Takumi


Mesaje : 24
Data de înscriere : 20/07/2009

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 10:56 am

Incerc sa ma calmez si ma ridic de jos.Il mai sarut o data.
-Hai sa vedem daca a supravietuit pizza aia,zic si ridic pachetele de jos.
Printr-o minune pizza este ok si nici celalte cumparaturi nu au avut de suferit.Pun pizza in farfurii.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 11:06 am

Mananc cu pofta.Ma uit la el destul de intens.Imi desfac nasturii de la camasa.
Am un tatuaj nou in jurul buricului,pe care lui nu i l-am aratat.
Mananc in continuare......
Sus In jos
Takumi

Takumi


Mesaje : 24
Data de înscriere : 20/07/2009

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 11:10 am

-Ce ai acolo?intreb si ii ating noul tatuaj.
Incep sa-i mangai incet pielea abdomenului.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 11:13 am

-I-a mana! Ii spun respingandu-l violent.
Ma uit cu o privire rece si ingrozitoare.
Sus In jos
Takumi

Takumi


Mesaje : 24
Data de înscriere : 20/07/2009

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 11:24 am

Nu inteleg ce se intampla cu el.Dar privirea lui ma raneste.Mananc in tacere si dupa ce terminam strang masa si plec in camera mea.
Sus In jos
Yazu

Yazu


Mesaje : 406
Data de înscriere : 20/07/2009
Varsta : 34
Localizare : L change the world

dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 11:27 am

il strang in brate.
-Iarta-ma.Ma doare si tu m-ai atins......
Ii sarut buzele.
Sus In jos
Continut sponsorizat





dream room(takumi) Empty
MesajSubiect: Re: dream room(takumi)   dream room(takumi) Icon_minitime

Sus In jos
 
dream room(takumi)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» In culori....only me and Takumi:P:P
» Babby`S (room)
» Carol's room
» Hiroshi's room
» Saphirus room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Perfect Love :: Orasul :: Casele-
Mergi direct la: